Ремонт мікроавтобусів Тернопіль (ремонт вантажних авто)

Проблеми, пов’язані з ремонтом мікроавтобусів, ви вирішите в автосервісі Тернопіль.

Тут є необхідне обладнання та висококваліфікований персонал для промивання паливної системи дизеля, ремонту двигуна, ходової, підвіски, налаштування коробки передач та інших робіт.

Пропонуємо повний комплекс послуг якісного ремонту та діагностики мікроавтобусів та іншого службового автотранспорту різних моделей.

Інтенсивна експлуатація комерційних транспортних засобів у результаті призводить до неполадок. І самостійно усунути їх можна далеко не завжди.

Ремонт мікроавтобусів та інших транспортних засобів потрібний у випадках:

  • ДТП;
  • зношеності ТС, накопичення дрібних поломок;
  • експлуатації автотехніки з неякісного дорожнього покриття, що викликає порушення центрування колісних пар, пошкодження трансмісії тощо;
  • використання палива низької якості;
  • пошкодження салону автомобіля.

Щоб бути впевненими у якості роботи з усунення неполадок, довіряти цю справу варто виключно професіоналам.

Ми пропонуємо слюсарний, агрегатний, зварювальний та ремонт електрики мікроавтобусів як основні послуги нашого сервісу. Проведемо діагностику Вашого мікроавтобуса, виявимо всі проблемні місця та запропонуємо варіанти їх вирішення.

Професійний підхід наших фахівців до будь – якого завдання дозволяє за короткий термін і без переплат здійснити ремонт мікроавтобусів . У разі необхідності заміни деталі або агрегату Ви зможете їх купити на нашому складі, або замовити з мінімальним часом очікування та низькою ціною з одного з наших численних складів.

Не кожний автосервіс візьметься ремонтувати мікроавтобус. Для здійснення цього завдання необхідно спеціалізоване обладнання підвищеної потужності та спеціалісти. СТО Тернопіль має все необхідне і нам під силу здійснити ремонт мікроавтобуса будь-якої складності.

Ми пропонуємо послуги з сервісного обслуговування комерційного транспорту як за договором, так і в приватному порядку.